Powerbank ADATA P20000D, 20000mAh (AP20000D-DGT-5V-CBK) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach!, AP20000D-DGT-5V-CBK - OKAZJE Oceń produkt:

od 76,00 PLN

oszczędzasz do 24%

  • Producent: ADATA
  • Kategoria: Powerbanki
  • Pojemność: 20000 mAh
  • Kolor: czarny
Powerbank ADATA P20000D
Miej zapas energii za każdym razem przy sobie


Nigdy więcej rozładowanego telefonu gdy go Ci trzeba

Power bank P20000D udowadnia czym powinno być flagowe urządzenie. Zapewniając objętość 20000mAh ta bestia została zaopatrzona w wysoce precyzyjny wyświetlacz cyfrowy informujący o poziomie naładowania. Jeszcze latarkę LED dla zapewnienia dodatkowej praktyczności i bezpieczeństwa. Model P20000D został wyekwipowany oprócz bezawaryjnych środków zabezpieczających dodatkowo w dwa porty USB umożliwiające równoczesne ładowanie dwóch sprzętów przenośnych zapewniając tym samym oszczędność czasu. P20000D uosabia sobą wszystkie najlepsze atrybuty topowego urządzenia – będąc przedmiotem zazdrości wszelkich innych power banków!

ekran cyfrowy dla beztroskiego wykorzystywania

Urządzenia mobilne stają się coraz bardziej mocniejsze umożliwiając cieszenie się innowacyjnymi grami i mediami w rozdzielczości Ultra HD. Ale lepsze możliwości przetwarzania informacji i obszerniejsze rozdzielczości ekranów oznaczają pokaźniejsze zużycie energii. I dlatego właśnie zaprojektowaliśmy power bank P20000D. Posiada on nie tylko mocną pojemność,zaopatrzony został także w ekran cyfrowy informujący o aktualnym poziomie naładowania w sposób cyfrowy: od 0 do 100. Nigdy więcej migających światełek lub nieczytelnych pasków. Tylko prawdziwa staranność.

Przemieszczaj się swobodnie

Być może używałeś power banków o objętości 5000mAh lub nawet 10000mAh. A co sądzisz o 20000mAh? Jest to objętość wystarczająca do pełnego naładowania tabletu 1,8 raza, a średniej klasy smartfona 6,4 raza. Dlatego nie jest to tylko power bank, to prawdziwa elektrownia w plecaku. Dzięki tak szerokiej obszerności możesz swobodnie przemieszczać się dosłownie przez kilka dni nie obawiając się w ogóle o nienaładowane baterie.
*Może się różnić w zależności od urządzenia i czynników stosowania

Dwa porty USB zwiększają efektywność ładowania

Power bank P20000D jest zaopatrzony w dwa porty USB gwarantujące na wyjściu prąd 2,1A. Ładuj równocześnie dwa urządzenia przenośne bez długiego wymogi i używaj swoje urządzenia bez żadnych przestojów. P20000D gwarantuje produktywność i wygodę w jednym urządzeniu.

Wytrzymały, trwały i zrównoważony

Wysokiej mocy musi towarzyszyć wyśmienita jakość. W power banku P20000D zastosowano wysokiej klasy, testowane w laboratoriach baterie i wytrzymałą obudowę. Jest on odporny na ogień, wstrząsy i uderzenia zapewniając bezpieczeństwo jak na dodatek długą i zrównoważoną pracę.

Inteligentna ochrona wielo-obwodowa

Power bank P20000D został zaprojektowany dla zapewniania realnie najlepszej ochrony w celu zwiększenia bezpieczeństwa i stabilności pracy. Oprócz wytrzymałej obudowy power bank posiada inteligentny układ obwodów wewnętrznych zabezpieczających przed przeładowaniem, rozładowaniem, nadmierną temperaturą, zwarciami, wysokim napięciem i wysokim natężeniem prądu. Te sześć zabezpieczeń zagwarantuje spokój użytkowania sprzętu.

konkretna latarka LED

Ponieważ został zaprojektowany do podróżowania model P20000D wbudowaną latarkę LED zapewniającą wysokie natężenie światła, która przyda się w każdej miejscu. Od pól namiotowych po garaże parkingowe latarka LED stanowi wyjątkowo przydatną funkcjonalność, a dzięki objętości baterii 20000mAh będzie niezawodnym źródłem światła dostępnym po jednym kliknięciu.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Powerbanki